SERWIS

Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem profesjonalnych ekspresów do kawy i młynków, ekspresów domowych, ekspresów biurowych, maszyn vendingowych etc...

Dobrze znamy zasady działania i specyfikę podzespołów użytych w budowie poszczególnych urządzeń. Nie ograniczamy się do napraw urządzeń jednego producenta, poznajemy przez to szeroką gamę rozwiązań i technologie pozwalające osiągać dobre rezultaty. Technik skierowany do awarii posiada podstawowy pakiet części potrzebny do usunięcia awarii, a w razie braku innej możliwości niż naprawa na miejscu, urządzenie zostaje zdemontowane i naprawione w warsztacie. Oprócz napraw doraźnych oferujemy także remonty kapitalne maszyn (na czas naprawy lub remontu urządzenie zastępcze) i cykliczne ryczałtowe przeglądy.


Zaufanie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której potęciałem jest kadra z wieloletnim doświadczeniem. Dorobiliśmy się tego co najważniejsze - zaufania i zadowolenia Klientów z usług, które im zapewniamy.
Naszym celem jest dotarcie do klienta w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia, by zniwelować czas przestoju urządzenia do minimum i zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i komfortu pracy.


Wachlarz działań

Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem profesjonalnych ekspresów do kawy i młynków, ekspresów domowych, ekspresów biurowych, maszyn vendingowych etc...Technik skierowany do awarii posiada podstawowy pakiet części potrzebny do usunięcia awarii, a w razie braku innej możliwości niż naprawa na miejscu, urządzenie zostaje zdemontowane i naprawione w warsztacie. Oprócz napraw doraźnych oferujemy także remonty kapitalne maszyn (na czas naprawy lub remontu urządzenie zastępcze) i cykliczne ryczałtowe przeglądy.


Pasja w pracy

Naszą firmę tworzą ludzie, których pasja jest partnerem w pracy.
Ich pomysłowość zaangażowanie wpływają na wykonanie nawet najbardziej nietypowych zleceń. Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdobywać zaufanie klientów. Jesteśmy elastyczni. Potrafimy dynamicznie dostosować naszą ofertę do zmieniających się warunków rynkowych oraz oczekiwań Odbiorców.

Masz problem ze swoim ekspresem?

Zleć nam naprawe

W celu zgłoszenia awarji ekspresu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
+48 795 604 603
lub
Wypełnić formulasz zgłoszenia awarii.
W godzinach pracy serwisu pracownik naszej firmy niezwłocznie się z Państwem skontaktuje.

Design by W3layouts